06.07.2022 г.

Годишни награди на Регионално управление на образованието – София-град за учебната 2021/2022 година

 

С приключването на учебните занятия за учебната 2021/2022 година
със заповед № РД 01-560/30.06.2022 г. началникът на Регионално управление на образованието – София-град удостои директори и учители от столичната образователна система за високи постижения в предучилищното и училищното образование и за образцово изпълнение на професионалните им задължения. С грамота за ефективно социално партньорство и принос към столичното образование бяха отличени и съмишленици в изпълнение на общата ни мисия.

Церемонията се състоя на 30 юни 2022 г. в Сити Марк Арт център.
Гости на събитието бяха заместник-министърът на образованието и науката Мария Гайдарова, заместник-кметът на Столична Мирослав Боршош, д-р Анелия Андреева, – директор на Националния инспекторат по образованието, директори на дирекции от министерство на образованието и науката, от дирекция „Образование“ на Столична община, социални партньори. Поздравителен адрес и цветя изпратиха председателят на Синдиката на българските учители – д.ик.н. Янка Такева, д-р Юлиян Петров – председател на Синдикат „Образование“
към КТ „Подкрепа“, директори на училища и детски градини.

С професионално удовлетворение и благодарност за отдадеността в работата споделяме имената на удостоените по категории:

 

І. С пластика (ПЕРО) за заслуги и принос към столичното образование:
Антоанета Григорова – старши експерт по обществени науки,
гражданско образование и религия в отдел „Организационно-методическа дейност и контрол”;
Алексей Димитров – главен счетоводител в РУО – София-град, за заслуги към образователната система;
Невяна Златевска – счетоводител в РУО – София-град, за заслуги към образователната система.

 
IІ. С плакет за заслуги и принос към столичното образование:
Лилия Торньова – директор на 2. СУ „Акад. Емилиян Станев“.
Мария Баракова – директор на ПГ по ПСТТ.
Соня Стоянова – директор на ПГИИРЕ „М. Еминеску“.
Радостина Мекова – директор на ПГ по телекомуникации.
Нели Тодорова – директор на 66. СУ „Филип Станиславов“.
Илияна Петкова – директор на 60. ОУ „Св. св. Кирил и Методий“.
Елка Белокапова – СУУНЗ „Луи Брайл“.
Мариета Димитрова – 38. ОУ „Васил Априлов“.

 

IІI. С пластика (СОВА) и грамота за заслуги към столичното образование:

Татяна Петкова Бакалова – директор на ДГ № 127 „Слънце“.
Надежда Караманска – директор на ЧДГ „Немо“.
Инж. Полина Костова – директор на СПГЕ “Джон Атанас“.
Доц. д-р Стела Стефанова – директор на ТУЕС към ТУ.
Василка Николова – директор на ЧПГЧО „Езиков свят“ и ЧОУ „Езиков свят“.
Цветелина Генчева – директор на 200. ОУ „Отец Паисий“.
Асен Александров – директор на 51. СУ „Елисавета Багряна“.
Данко Калапиш – директор на 107. ОУ „Хан Крум“.
Диана Аларгова-Петрова – директор на 85. СУ „Отец Паисий“.
Елена Георгиева – директор на 157. ГИЧЕ „Сесар Вайехо“.

 
 IV. С пластика (СОВА) и грамота за принос към столичното образование:

Николай Димитров – зам.-директор на НСУ „София“.
Антоанета Асенова-Данова – зам.-директор на НУТИ.
Вяра Петрова – учител в начален етап и заместник-директор в 81. СУ „Виктор Юго“.
Галина Белдева – учител в ДГ № 99 „Брезичка“.
Даниела Койчева – учител в начален етап в 20. ОУ „Тодор Минков“.
Петя Братанова – учител в начален етап в ЧЕСУ „Дорис Тенеди“.
Стоян Петков – старши учител по български език и литература в СПГЕ „Джон Атанасов“.
Антоанета Христова – главен учител по ИтЕ в НУККЛИИЕК.
Димитър Димитров – старши учител по математика в 125. СУ „Боян Пенев“.

Татяна Видолова – старши учител по информатика и информационни технологии в СГСАГ „Христо Ботев“.
Калин Танев – учител по история и цивилизации в 51. СУ „Елисавета Багряна“.
Мирела Петкова – старши учител по география и икономика в 19. СУ „Елин Пелин“.
Теодора Тодорова – старши учител по философия в  9. ФЕГ „Алфонс дьо Ламартин“.
Лилия Борисова – старши учител по биология и здравно образование в 90. СУ „Генерал Хосе де Сан Мартин“.
Силвия Манолова – учител по химия и опазване на околната среда в 90. СУ „Генерал Хосе де Сан Мартин“.
Ина Тошева – учител по спортна подготовка в 166. СУ „Васил Левски“.
Ирена Христова-Павлова – старши учител по музика в 144. СУ „Народни будители“.
Цветанка Стоянова – старши учител по изобразително изкуство в 144. СУ „Народни будители“.
Росица Бонева – учител по теоретично обучение в НФСГ.

V. С грамота за партньорство с Регионално управление на образованието:

Мирослав Боршош – заместник-кмет на Столична община по направление „Култура, образование, спорт и младежки дейности“.
Д-р Данчо Пенчев – директор на Столична регионална здравна инспекция.
Яна Алексиева – изпълнителен директор на Асоциация „Родители“.
Траян Траянов – изпълнителен директор на Фондация „Заедно в час“.
Доц. д-р Росица Симеонова – заместник-декан на Факултет по педагогика към СУ „Св. Климент Охридски“.

 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 

20.04.2022 г.

   На 20 април отбелязахме  45  години от създаването на 166 Спортно училище „Васил Левски” – „училище за шампиони”.
      В своята 45- годишна история спортното училище показа постоянство и професионализъм в учебния и спортно-тренировъчния процес.
    В летописа на училището са записани имената на 15 носители на медали от Олимпийски игри и над 230 носители на медали от световни и европейски първенства.
   Зад успехите стоят капацитетът, творческите усилия и всеотдайният  труд на много бивши и настоящи  ръководители, учители и треньори, превърнали работата си в призвание.
    На тържеството присъстваха много бивши и настоящи възпитаници, учители и треньори.
   Сред официалните гости на събитието бяха Зам. Министъра на младежта и спорта г-жа Диана Иванова, Началника на регионалното  управление на образованието София-град  - д-р Ваня Кастрева, проф. Апостол Славчев зам. декан на Национална спортна академия, както и много председатели на федерации и спортни клубове, директори на училища, възпитаници на училището носители на отличия от олимпийски игри, световни и европейски първенства.
   На тържеството бяха наградени 10-те най-добри спортисти за 2021г. на 166 Спортно училище, както и служители и спортни клубове – партньори на училището.
    Тържеството завърши с концерт-спектакъл специално подготвен от учениците на 166 Спортно училище.
 

* * * 

НАГРАДИ

 

  • спортист  № 10 за 2021 г. на 166 СУ „В. Левски”:

                                     СПАРТАК ВАЛЕНТИНОВ–класическа борба  III-м. Балканско п-во

  • спортист  № 9 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                     ВИКТОРИЯ БОЙНОВА–свободна борба  III-м. Балканско п-во 

  • спортист  № 8 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                     ДАНИЕЛА БРЪСНАРОВА  - свободна борба II-м. Балканско п-во

  • спортист  № 7 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                     ГЕРГАНА СТОЯНОВА – свободна борба I-м. Балканско п-во 

  • спортист  № 6 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                     КРАСИМИР ДЖУРОВ –  бокс - 5-м. Европейско п-во 

  • спортист  № 5 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                     ДИМИТЪР СМИЛЯНОВ – самбо - II-м. Световно п-во 

  • спортист  № 4 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                    ТАТЯНА ВОЛОЖАНИНА –  худ. г-ка - 7-м. Световно п-во 

  • спортист  № 3 за 2016 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                   РАЯ МЛЯКОВА – ВОЛЕЙБОЛ  III-м. Европейско п-во
                                    КИРИЛ БОРИСОВ – БОКС - III-м. Европейско п-во 

  • спортист  № 2 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В.Левски”: 

                       Сребърните медалистки от Европейското п-во по худ. г-ка  ансамбъл - девойки:
                                  МАРИЯ СТАМЕНОВА – худ. г-ка  II-м. Европейско п-во
                                  КАМЕЛИЯ ПЕТРОВА – худ. г-ка - II-м. Европейско п-во
                                  СУЗАН ПУЛАДИЯН – худ. г-ка - II-м. Европейско п-во 

  • спортист  № 1  за 2021 г. на 166 Спортно училище „Васил Левски”:

                                АЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ - ВОЛЕЙБОЛ  II – ро м. Световно
                                СТОИЛ ПАЛЕВ –  ВОЛЕЙБОЛ  II – ро м. Световно 
                   и двамата са включени в идеалния отбор на света за 2021година
 
 
С призът за „Най-перспективен футболист” се награждава - МАРИН ПЕТКОВ
 
С призът за „Най-перспективен състезател” се награждава:
 
Стилияна Николова – худ. г-ка европейска шампионка за девойки.

                                                                             * * *

С наградата „Най-добър треньор” за 2021г. се награждават :

Ина Ананиева  - треньор по художествена гимнастика
Валентина Симеонова - треньор по худ. гимнастика
Христо Цветанов - треньор по волейбол
Владислав Георгиев - треньор по бокс
Живко Кунгалов - треньор по свободна борба 

За  принос в утвърждаването и развитието на 166 Спортно училище се награждава
г-жа Ани Стефанова зам. директор учебна дейност 

За цялостен принос в развитието на спорта в 166 Спортно училище се награждава:
Георги Стоичков – организатор обучение професионална подготовка  в 166 Спортно училище „Васил Левски” 

С приз за  отговорност и професионализъм в развитието  на 166 Спортно училище „Васил Левски” се награждават: 
Валентина Грозданова – ръководител направление ИТ
Весела Маринова – старши учител по информационни технологии. 
 
С приз за всеотдайност за развитието на 166 Спортно училище „Васил Левски” се награждават:
Валя Крумова
Радостина Букурещлиева 
 
С приз за креативност в организационната дейност в 166 Спортно училище се награждава– Радмила Колева
Петя Антонова 

С приз за развитие на художествено-творческата дейност се награждават:
Димитрина Бисерова
Цветелина Попова

С приз за „Благодарност” за дългогодишен труд в 166 Спортно училище „Васил Левски” се награждават:
ИВАН ГОГОВ
ЦЕНКА  НАЙДЕНОВА
СОНЯ НЕДЕВА 

С приз за съдействие и подкрепа в развитието на спортната дейност в 166 Спортно училище „Васил Левски” се награждава: 
"ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ ЛЕВСКИ"   
 

С приз за партньорство и сътрудничество в развитието на 166 Спортно училище  се награждават:
- Спортен клуб  „Левски – спорт за всички” с президент Люсиен Велчев
- Лазар Лазаров - председател на училищното настоятелство "Общо дело".
 
За изключителен принос в успехите и развитието на спортa в  166 СУ „Васил Левски”
КХГ „Левски”
Спортен клуб „ИЛИАНА”
СК БОРБА „ЛЕВСКИ” – София
ВК „ЛЕВСКИ – СОФИЯ” 






 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


18.02.2022 г.

ПАТРОНЕН ПРАЗНИК НА 166 СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"


17.12.2021 г.

Януарска сесия СФО


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


30.11.2021 г.

Декларации за съгласие при възстановяване на присъствено обучение:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


20.10.2021 Г.

Преминаване в дистанционна форма на обучение от 21.10.2021 г.

​-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


20.09.2021 г.

График на родителската среща:

  • VI клас, VII клас и КФО - 27.09.2021 г. от 18,00 часа.
  • VIII клас и IX клас - 28.09.2021 г. от 18,00 часа.
  • X клас, XI клас  и  XII клас - 29.09.2021 г. от 18,00 часа.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


03.06.2021 г.

Юнска изпитна сесия СФО

​...................................................................................................................................................................................


28.05.2021 г.

Учениците от 6 до 11 клас преминават на присъствено обучение от 31 май 2021 г.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


14.05.2021 г.

Изпращане на Випуск 2021 г. 

НА ДОБЪР ЧАС, ВИПУСК 2021!!

Животът е предизвикателство, скъпи абитуриенти! Вървете смело напред и не се предавайте пред трудностите! Дерзайте и превземайте върхове, бъдете уверени в себе си, с надежда и вяра в светлото бъдеще! Успешен старт в живота и в бъдещата ви професионална реализация, мили момичета и момчета!
На добър час!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »