20.04.2022 г.

   На 20 април отбелязахме  45  години от създаването на 166 Спортно училище „Васил Левски” – „училище за шампиони”.
      В своята 45- годишна история спортното училище показа постоянство и професионализъм в учебния и спортно-тренировъчния процес.
    В летописа на училището са записани имената на 15 носители на медали от Олимпийски игри и над 230 носители на медали от световни и европейски първенства.
   Зад успехите стоят капацитетът, творческите усилия и всеотдайният  труд на много бивши и настоящи  ръководители, учители и треньори, превърнали работата си в призвание.
    На тържеството присъстваха много бивши и настоящи възпитаници, учители и треньори.
   Сред официалните гости на събитието бяха Зам. Министъра на младежта и спорта г-жа Диана Иванова, Началника на регионалното  управление на образованието София-град  - д-р Ваня Кастрева, проф. Апостол Славчев зам. декан на Национална спортна академия, както и много председатели на федерации и спортни клубове, директори на училища, възпитаници на училището носители на отличия от олимпийски игри, световни и европейски първенства.
   На тържеството бяха наградени 10-те най-добри спортисти за 2021г. на 166 Спортно училище, както и служители и спортни клубове – партньори на училището.
    Тържеството завърши с концерт-спектакъл специално подготвен от учениците на 166 Спортно училище.
 

* * * 

НАГРАДИ

 

  • спортист  № 10 за 2021 г. на 166 СУ „В. Левски”:

                                     СПАРТАК ВАЛЕНТИНОВ–класическа борба  III-м. Балканско п-во

  • спортист  № 9 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                     ВИКТОРИЯ БОЙНОВА–свободна борба  III-м. Балканско п-во 

  • спортист  № 8 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                     ДАНИЕЛА БРЪСНАРОВА  - свободна борба II-м. Балканско п-во

  • спортист  № 7 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                     ГЕРГАНА СТОЯНОВА – свободна борба I-м. Балканско п-во 

  • спортист  № 6 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                     КРАСИМИР ДЖУРОВ –  бокс - 5-м. Европейско п-во 

  • спортист  № 5 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                     ДИМИТЪР СМИЛЯНОВ – самбо - II-м. Световно п-во 

  • спортист  № 4 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                    ТАТЯНА ВОЛОЖАНИНА –  худ. г-ка - 7-м. Световно п-во 

  • спортист  № 3 за 2016 г. на 166 Спортно училище „В. Левски”:

                                   РАЯ МЛЯКОВА – ВОЛЕЙБОЛ  III-м. Европейско п-во
                                    КИРИЛ БОРИСОВ – БОКС - III-м. Европейско п-во 

  • спортист  № 2 за 2021 г. на 166 Спортно училище „В.Левски”: 

                       Сребърните медалистки от Европейското п-во по худ. г-ка  ансамбъл - девойки:
                                  МАРИЯ СТАМЕНОВА – худ. г-ка  II-м. Европейско п-во
                                  КАМЕЛИЯ ПЕТРОВА – худ. г-ка - II-м. Европейско п-во
                                  СУЗАН ПУЛАДИЯН – худ. г-ка - II-м. Европейско п-во 

  • спортист  № 1  за 2021 г. на 166 Спортно училище „Васил Левски”:

                                АЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ - ВОЛЕЙБОЛ  II – ро м. Световно
                                СТОИЛ ПАЛЕВ –  ВОЛЕЙБОЛ  II – ро м. Световно 
                   и двамата са включени в идеалния отбор на света за 2021година
 
 
С призът за „Най-перспективен футболист” се награждава - МАРИН ПЕТКОВ
 
С призът за „Най-перспективен състезател” се награждава:
 
Стилияна Николова – худ. г-ка европейска шампионка за девойки.

                                                                             * * *

С наградата „Най-добър треньор” за 2021г. се награждават :

Ина Ананиева  - треньор по художествена гимнастика
Валентина Симеонова - треньор по худ. гимнастика
Христо Цветанов - треньор по волейбол
Владислав Георгиев - треньор по бокс
Живко Кунгалов - треньор по свободна борба 

За  принос в утвърждаването и развитието на 166 Спортно училище се награждава
г-жа Ани Стефанова зам. директор учебна дейност 

За цялостен принос в развитието на спорта в 166 Спортно училище се награждава:
Георги Стоичков – организатор обучение професионална подготовка  в 166 Спортно училище „Васил Левски” 

С приз за  отговорност и професионализъм в развитието  на 166 Спортно училище „Васил Левски” се награждават: 
Валентина Грозданова – ръководител направление ИТ
Весела Маринова – старши учител по информационни технологии. 
 
С приз за всеотдайност за развитието на 166 Спортно училище „Васил Левски” се награждават:
Валя Крумова
Радостина Букурещлиева 
 
С приз за креативност в организационната дейност в 166 Спортно училище се награждава– Радмила Колева
Петя Антонова 

С приз за развитие на художествено-творческата дейност се награждават:
Димитрина Бисерова
Цветелина Попова

С приз за „Благодарност” за дългогодишен труд в 166 Спортно училище „Васил Левски” се награждават:
ИВАН ГОГОВ
ЦЕНКА  НАЙДЕНОВА
СОНЯ НЕДЕВА 

С приз за съдействие и подкрепа в развитието на спортната дейност в 166 Спортно училище „Васил Левски” се награждава: 
"ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ ЛЕВСКИ"   
 

С приз за партньорство и сътрудничество в развитието на 166 Спортно училище  се награждават:
- Спортен клуб  „Левски – спорт за всички” с президент Люсиен Велчев
- Лазар Лазаров - председател на училищното настоятелство "Общо дело".
 
За изключителен принос в успехите и развитието на спортa в  166 СУ „Васил Левски”
КХГ „Левски”
Спортен клуб „ИЛИАНА”
СК БОРБА „ЛЕВСКИ” – София
ВК „ЛЕВСКИ – СОФИЯ” 






 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


18.02.2022 г.

ПАТРОНЕН ПРАЗНИК НА 166 СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"


17.12.2021 г.

Януарска сесия СФО


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


30.11.2021 г.

Декларации за съгласие при възстановяване на присъствено обучение:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


20.10.2021 Г.

Преминаване в дистанционна форма на обучение от 21.10.2021 г.

​-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


20.09.2021 г.

График на родителската среща:

  • VI клас, VII клас и КФО - 27.09.2021 г. от 18,00 часа.
  • VIII клас и IX клас - 28.09.2021 г. от 18,00 часа.
  • X клас, XI клас  и  XII клас - 29.09.2021 г. от 18,00 часа.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


03.06.2021 г.

Юнска изпитна сесия СФО

​...................................................................................................................................................................................


28.05.2021 г.

Учениците от 6 до 11 клас преминават на присъствено обучение от 31 май 2021 г.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


14.05.2021 г.

Изпращане на Випуск 2021 г. 

НА ДОБЪР ЧАС, ВИПУСК 2021!!

Животът е предизвикателство, скъпи абитуриенти! Вървете смело напред и не се предавайте пред трудностите! Дерзайте и превземайте върхове, бъдете уверени в себе си, с надежда и вяра в светлото бъдеще! Успешен старт в живота и в бъдещата ви професионална реализация, мили момичета и момчета!
На добър час!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


14.04.2021 г.

Изпитна сесия СФО 12 клас

​-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »